BLUZY MĘSKIE 

Wskazówki odnośnie noszenia bluz dla mężczyzn.

Zawsze mile widziana: bluza z kapturem.

Czy znasz faceta który chociaż raz na jakiś czas, nie ubierze wygodnej bluzy? Ten kawałek odzieży jest znany każdemu i przez prawie każdego w mniejszym lub większym stopniu jest użytkowany.

Owszem częściej ubrani w bluzy, w dodatku z kapturem, widoczni są głównie młodsi, jednak dziś widok nawet dojrzałego mężczyzny w kolorowej bluzie z kapturem nikogo nie dziwi.
Cześć osób chodzi w nich każdego dnia, innym służą tylko podczas złej pogody lub uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Męska bluza to klasyk, po który z niezmienioną od lat popularnością stale sięgamy.

Bluzy dzielą się na różne typy i różnią między sobą.
Najpopularniejsze są bluzy z kapturem.
Zazwyczaj nie posiada żadnej kieszonki lub posiada jedną duża kieszeń – wtedy jest to tzw. kangurka.
Gdy bluza z kapturem ma zamek błyskawiczny poprowadzony przez całą długość, może wtedy posiadać dwie kieszonki po bokach.
Bluzy bez kaptura, zazwyczaj nie posiadają kieszonek i zamka, choć można spotkać również takie. Gdy jest zamykana na zamek, u góry dochodzi także stójka, która osłania szyję.
Bluza o strukturze koszulki, posiadająca długie rękawy to tzw longsleeve. Zazwyczaj jest gładka, czasami można ją spotkać z kołnierzykiem jak u koszulki polo oraz z trzema-czterema guzikami pod szyją. Bardziej dopasowany longsleeve podkreśla sportową sylwetkę, jest idealny na cieplejsze dni.

Bluza idealnie pasuje nie tylko do szerszych, wygodnych spodni ale także do bawełnianych chinosów jak i jeansów, również w krojach slimowanych. Wraz ze spodniami dresowymi i sportowymi butami, idealnie nada się na aktywność fizyczną. Nie będziesz miał problemu z dobraniem do niej butów, bo każde oprócz pół-eleganckich i eleganckich będą odpowiednie.

Najpopularniejszymi kolorami są odcienie szarości, odcienie niebieskiego oraz odcienie koloru bordowego.
Więcej

Wybierz swój krój

731 204 827

Informacje, zamówienia i inne

10:00 - 19:30 poniedziałek - sobota

Kontakt

Adres korespondencyjny:

LUXED Premium Outlet

Lisa Kuli 19, Graffica

35-025 Rzeszów

Tel. 731 204 827

biuro@luxed.pl

Dostawa towaru

PRZESYŁKI WYSYŁAMY CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU


O GODZINIE 12:30

DARMOWA WYSYŁKA DO PACZKOMATU PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 300zł :)

http://luxed.pl/img/logo_firmy_kurierskie.jpg